Obaveštenje za 8. razrede SISTEMATSKI

Učenici treba da se jave u Dom zdravlja, Mirna 3, prvi sprat - Školski dispanzer.

Na pregled obavezno poneti zaštitne maske.

Uverenje se plaća 1000 dinara (za one koji vade krv) ili 500 dinara (za ostle).

Deca dolaze 3.6.2020 (sreda)
U 8h dolaze: U 9h:
1.Lana Jovanović
2.Milica Josić 1.Ivan Komloši
3. Tara Krstić 2.Božana Marjanović
4. Jana Macura 3. Jelena Ćakić
5. Miloš Mirosavljević
6. Aleksandar Ratković
7. Bojana Tokić
8. Dunja Džakula
9. Andrej Bala
10. Marko Krunić


U 13 i 30h dolaze:
1.Marko Bošković
2.Miloš Đurđević
3.Matrona Zirić
4.Uroš Ivanković
5.Mila Ikač
6.Filip Kovač
7.Aleksandar Kurjakov
8. Jovana Lugonjić
9.Danijela Mijić
10. Goran Nađ
11.Nikola Novaković
12.Sanja Pekter
13.Ognjen Pletikosić
14.Ana Popović
15.Nikola Smolić
16. Aljoša Čanković
17.Jelena Šalajić

4.6. (četvrtak) dolaze:
U 8h:                                                                   U 9h:
1.Ivana Bošnjak                                                         1.Milana Marković
2.Milana Brdar                                                           2.Tina Pelajić
3.Maja Bugarin                                                           3. Jovana Stojkov
4. Katarina Živanović                                                  4. Filip Radev
5.Filip Jokić                                                                5.Sandra Petreš
6.Milan Knežević                                                         6. Tijana MIhaljev
7. Teodora Lajković                                                     7.Maša Milošević
8.Novak Stjelja                                                           8.Isidora Merei
9. Dario Cigić Parčetić                                                  9.Sara Marić
10. Radoslav Šolaja Karas                                          10.Kristina Lukačević
11.Nikolina Čegar                                                      11.Saša Levnaić
12.Jana Bikicki                                                          12.Stela Kulić
13.Uroš Gajić
13. Nikola Čuvardić
14.Dejan Šarčanski

Posle podne, u 13 i 30h dolaze:
1.Andrej Balović
2.David Demonja
3.Tara Dimitrijević
4. Tamara Žrvnar
5.Milan Kronić
6.Kosta Marić
7.Nikola Mirković
8.Milica Rujak
9.Tijana Stojakov
10.Danilo Čortan
11. Aleksandar Zakanj
12.Sergej Vezmar
13.Sanja Verebelji
14. Nikola Vrdoljak
15. Nikola Čuvardić
16.Dejan Šarčanski

U 14h dolaze:
1.Leona Banić
2.Aleksa Vadaš
3.Aleksandar Đerić
4.Boris Đumić
5.Aleksandar Đurković
6.Milica Živanović
7.Ivana Zejak
8.Stefan Ivanović
9.Predrag Kresić
10.Željana Milić
11.Bojana Milićević
12.Nevena Nestorović
13.Marina Prosan
14.Veljko Romčević
15.Aleksandar Droca

Objavljeno: 01.06.2020., 14:52:19
nazad